úterý 26. června 2012

A je na světě!

Konečně se mi podařilo dokončit minialba, zachycující první rok naší dcery. Minialba poputují k mým a manželovým rodičům. Jsou téměř totožná - liší se pouze v písmenech "B" a "D" (tedy babička a děda). Aha, já jsem zapomněla dodat, že se jedná o alba abecední.
Jejich "výroba" byla úžasná a dobrodružná, chvílemi mě ale také pěkně štvala, protože jak jsem už říkala, musela jsem dělat všechno dvakrát a nachlup stejné. Já prostě nerada dělám věci dokola.
Každopádně vnitřek čili obsah je hotový i obou, nyní dokončuji desky u druhého. Jedno už totiž svoje páníčky našlo, a to právě dnes. Než jsem odevzdala, nafotila jsem a tady je. Chudáček nejde zavřít, jak je "nadupaný".
Na výrobu jsem použila hotový blok A5 obdélník (k dostání na internetu), kterému jsem potáhla desky. Koukněte na něj - no není roztomilý?
Teď už si můžu konečně oddechnout a soustředit svoje síly na Projekty, Challenge a Diktáty na webu scrapbook a spoustu dalších věcí co mám v plánu. Albíčkům jsem věnovala veškerý čas a sílu, snažila jsem se být co nejpečlivější (přece jen - když to jde ven, že...).

Limetko, jsi skvělá, že jsi vydržela až do konce!

Díky za nakouknutí a případnou pochvalu :o)))))

Limetka

Žádné komentáře:

Okomentovat