úterý 21. května 2013

Rámeček pro tátu

Taťka se chystal oslavit krásných 60. a já se rozmýšlela co kromě rodinného dárku ještě vytvořit. Původně bylo v plánu album 6x6" nebo 8x8", ale z několika důvodů jsem myšlenku opustila a vrhla se novým směrem.
Z Liberce jsem si přivezla hluboký rámeček na třicítkovou stránku - která je už skoro hotová a celý projekt může být konečně úspěšně zkompletován. Ale já jsem se rozhodla, že právě tenhle rámeček věnuji taťkovi a udělám mu do něj jeho "třicítku" k šedesátinám. A moje stránka? Pokud vyjde domluva s Iriskou, bude i ona mít své "hnízdo".

Takže jsem se vrhla do tvoření. Trvalo mi to docela dlouho, protože čas byl opravdu jen po večerech a musela jsem spravedlivě dělit mezi rodinu, domácnost a tvoření, a navíc - všechny ty vrstvy skutečně dlouho schly. I s pomocí horkovzdušné pistole. Víte, že velké tlusté kapky z Distress Re-inkeru vydrží na šepsu mokré i týden?
A také jsem zkusmo dělala dva návrhy pozadí. Jedno celo-bílé a jedno podbarvené pouze pod fotkou. Celobílé vyhrálo, protože na pevné hnědé čtvrtce by zanikly oranžové a hnědé tóny...
Detail...

Podklad: Kraft čtvrtka, šeps (Gesso), razítka + distress Walnut stain, sprej Dylusions, minimister s náplní z vodových barev, minimister s náplní voda + distress Wild Honey.
Květiny: raznice, šablona + BS (Dona Salazar - Rose Creations), Distress inkousty
Brads: Artemio (Attaches parisiennes), Gems, malinké hnědé a oranžové (asi Artemio?)
Kovové komponenty: hodiny - tvořivý balíček z Liberce, motýl z Hobby veletrhu v prosinci (pokud si dobře pamatuji).
Razítko textové a chipboardová písmenka: KETA

A bylo hotovo, dárek se docela líbil a jestli bude někde viset nebo bude ležet ve skříni je mi srdečně jedno, protože to jsem chtěla jsem SI splnila.
Výtvarný aspekt scrapbooku a art-journal mě tedy moc baví.
Pěkný večer!

Limetka

1 komentář:

  1. Limetko, ta stránka je úžasná. Nemohu se vynadívat.
    Prostudovala jsem všechny detaily a je fakt super. A taky fotka je nádherná, to se Ti to scrapovalo :-)

    OdpovědětVymazat