neděle 18. ledna 2015

Podívejte co mám v šuplíku - Markéta

Ozývám se znovu s šuplíky po Vánoční pauze. Můj malý virtuální svět už se mnou zase spolupracuje, i technika si už nedělá co chce, takže vám můžu představit další šuplík.
A ne ledajaký šuplík! Markéta se totiž stala členkou Design týmu Pretty Papers, takže je to vlastně interview s celebritou!

VIP - Markéta mi poslala fotky a k nim připsala:

"Po sousedovi jsem do pracovny podědila 2 velké kancelářské stoly. Jsou prostorné, velké, ale bez šuplíků. tak jsem si vypomohla tím, co jsem našla doma. Několikrát jsme se stěhovali a různě zařizovali dětské pokojíky. Moc rádi jsme využívali Ikeu a její systém pro děti Trofast. Jsou to různé dřevěné police a komody se zásuvnými plastovými boxy. Dřív se prodávaly zvlášť boxy a k nim plastové lyžiny. Takže jste si je mohli koupit a našroubovat kam jste potřebovali. Takže jsme měli šuplíčky v peřiňáku, v botníku, pod stoly atd.
A jelikož můj muž nic nevyhodí, měli jsme je schované a jak se mi do pracovny hodily! Chtěla jsem ještě přikoupit, ale ty původní už vůbec nevyrábí a ty co je nahradily, mají pouze v oddělení zlevněného zboží a na dotaz - pokud byste někdo chtěl. Nové police už mají lyžiny přímo nacvaknuté - škoda.

Stoly mám 2 naproti sobě a sedím mezi nimi. Ve stole pracovním mám šuplíčky 3 - s embosovací a tavnou pistolí, s inkoustovacími polštářky a s akrylovými bločky. Je to víc než pohodlné a hned po ruce. Ve stole za sebou mám nově šuplíčky 2. V jednom pomalu rovnám stužky a druhý na své zabydlení ještě čeká.
Pokud jsem někoho inspirovala k využití "hluchého" prostoru, budu jenom ráda :-)

Hezké tvořivé dny !

Markéta - Screbla"


Díky Markétě za netradiční okénko do života, za mně super. Takové šuplíky by se mi hodily. 
Já mám bohužel pod stolem v krabici šicí stroj a dvě 15kg činky a jediné hluché místo večer na gauči - manžel občas tak zakoukaný do nějakého filmu, že mě neslyší :-). Je ale fakt, že já toho u tvoření moc nenamluvím.

I já vám přeji fajn tvoření a brzy přihodím zase nějaký šuplík.

Limetka

1 komentář: