pátek 28. listopadu 2014

Listopadová challenge na Papero Amo - Back to LIFE

Úplně náhodou jsem objevila na blogu Papero Amo vyhlášení listopadové challenge. Vyhlašovala Iriska a téma bylo inspirováno workshopem s Kasiou Krzyminskou, který PA pořádalo na konci října a kterého jsem se zúčastnila i já.
Dlouho jsem žádnou challenge nedělala, naposledy loni u Hurá Papíru, téma mně lákalo, protože to byl oříšek - moje fotka a komplementární barvy. Fotek sebe samé moc nemám, s oblibou je totiž mažu, protože jsou velmi nepovedené (nějaký důvod mít v albu UFO?). A komplementární barvy, které by nebyly hrozné? Našla jsem dvě fotky, na viditelné místo na stole položila své barevné kolečko (trochu odlišné od toho Irisčiného) a přemýšlela a dumala pokaždé, kdy mi na něj padl zrak.
Nakonec jsem odložila kolečko, vytáhla barvičky a vybírala z barviček. Ta, která mně zaujme, nechť je na stránce se svým protějškem, ať je jakýkoliv.
Vyhrála to Fir Green od Ecoline - nádherná tmavá zelenomodrá, pěkný studený odstín. A hurá, k ní bude kapka růžové!
Nad motivem, mottem a poselstvím stránky jsem dlouho nepřemýšlela. Fotka vypovídala sama - cítila jsem, že stránka bude pro mně symbolizovat vstup do nové etapy života, takový můj návrat do jeho normální sféry...vlastně návrat do něj odjinud.

Back to LIFE
Je velmi málo zdobená, chtěla jsem něco hodně clean a přece ne ploché, proto jsem s chutí vytáhla novotou vonící šablonky hexagonů do BS.
Výřezy jsou přilepené na čtvrtce ošetřené gessem a lehce přetřené taktéž gessem a to tak, aby vrstva byla tenká a aby se nezanesly struktury ve velkých hexagonech. 
Použila jsem tedy:
gesso, šablony na BS, BS, tuš, lepidlo, dva druhy vzorovaných papírů. písmenková razítka+černý inkoust, nit a barvičku Eco Line.

Toť vše. 
Vzhledem k časové tísni, kterou jsem měla (špatně jsem si přečetla podmínky a nejprve vytvořila jinou stránku, takže mi na tuhle zbývaly asi jen dvě hodiny mého času), se zrodila nádherná stránka, která v sobě nese velikou dávku emocí. 
A přestože není tak zdobená a pracná jako stránky konkurence v challenge, je moje a bude mi vždycky připomínat svým mottem jak to má správně být... 

Žádné komentáře:

Okomentovat