pátek 28. listopadu 2014

Podívejte...! aneb putovní tématická výzva

Včera, když jsem si uklízela věci po tvoření a cpala hadřík na utírání štětce do šuplíku, mě napadlo, jaký je asi obsah šuplíků, které máte při ruce (případně krabiček u těch, kdo nemá šuplíky) a co to o vás vypovídá.
A tak jsem si usmyslela, že vytvořím putovní tématické výzvy, které budou zastřešeny heslem Podívejte...!
Postupně budu oslovovat další oběti, které mi doufám pošlou fotku, kterou sem umístím i s příslušným textem...
Doufám, že se budeme dobře bavit.

Jako první bych ráda rozjela: Podívejte, co mám v šuplíku!
Začnu u sebe:V mém šuplíku, který mám nejblíže, je totiž několik hadříků - jeden jsou staré trenýrky, dva bývaly kapesníkem a jeden dětskými polodupačkami, pak můžete vidět vlhčené ubrousky, kovové víčko z nějaké krabičky, kam dávám právě používaný vlhčený kapesník (pokud není tak špinavý abych ho hned vyhodila) a pár kelímků od jogurtků na míchání barev (víčka od Olmíků, kelímek od Matyldy a úplně nej je nízký kelímek od Bobíka).
Akrylové bločky tří velikostí se usídlily hned pod neoprenovou podložkou na razítkování, vedle se mačká cestovní penál a korková podložka pod hrníčky (na propichování všeho možného).
Vypadá to jako zmatek, ale není to zmatek. Nemá smysl to rovnat, ale penál určitě přestěhuji jinam...to až dojde na srovnání barviček po nákupu Antonia příští týden...


Limetka

Žádné komentáře:

Okomentovat