neděle 15. prosince 2013

Svatební přání

"Myslíš, že bys mi udělala svatební přání pro Ivanu? Kolik by to tak asi stálo?" zněla na začátku listopadu otázka, kterou mi položila sestra. "Udělám, jasně," odpověděla jsem, i když jsem prozatím netušila jak, protože svatební jsem nikdy předtím nedělala a ani jsem nepočítala s tím, že někdy budu. Nepořídila jsem si proto ani žádná odpovídající razítka nebo papíry.
Ale výzva je výzva. Nechala jsem to uležet a jak jinak než na poslední chvíli (byly jiné priority) jsem se vrhla do práce. Probrala jsem chudičkou zásobu vyřezávacích šablon ( asi šestery) a ještě chudší zásobu šablon embosovacích (2 ks) a začala jsem improvizovat.Použila jsem bílý základ přání, vzorovaný papír jako podklad + zdroj materiálu na srdíčka (šablona BS), bílý papír s krajkovým okrajem, který jsem vyřízla na BS (u toho jsem se navztekala, protože mi prostě ty papíry nejdou z tohoto typu šablon ven, i když použiju pečící papír a všechno možné... a začínám mít dojem že to je řezací deskou do BS, která je u Starter Kitu co do tloušťky jinačí než ta rozkládací u klasického) a na něj ještě jeden bílý, embosovaný.
Embosovaný jsem omotala obyčejnou stříbrnou nitkou z galanterie, všechny vrstvy slepila a navrch umístila srdíčka. Razítko "Gratulace" od KETy jsem umístila dovnitř a samozřejmě jsem si neodpustila dozadu přidat téměř neviditelné stříbrné razítko "Ruční práce" (také KETA) se svými iniciálami.
Výsledek se mi docela líbil -> jednoduché + něžné
Když jsem si pak spočítala náklady, od plic jsem se zasmála a poslala přání jako dárek. Protože výzva je výzva a zkušenost je prostě k nezaplacení :-)

((Ale svatební přáníčkářka ze mě nebude, na to jsou tu jiní))

Limetka


Žádné komentáře:

Okomentovat